O NAS

Linia „Holidays”

Produkty z linii Holidays zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających czworonożnych członkach rodziny. Asortyment karm dostosowany został do preferencji żywieniowych, rozmiaru oraz etapu życia psa. Wśród nich znajdują się karmy mono i duoproteinowe, junior oraz małe rasy. Wraz z rosnącą świadomością prawidłowego żywienia psów, karmy Holidays w swym składzie posiadają ponad 94% mięsa, są bezzbożowe, z naturalnymi dodatkami oraz bogate w kwasy omega 3&6. Puszki dostępne są w trzech gramaturach – 200g, 400g i 800g.

 

 

 

 

Czym są karmy mono i duoproteinowe?

Karma monoproteinowa (monobiałkowa) to pożywienie, w którym źródłem białka jest jeden wybrany surowiec – mięso lub mięso i produkty pochodzące od jednego gatunku zwierzęcia. Karmy monoproteinowe są pełnowartościowymi dietami, odpowiednimi dla wszystkich grup psów. Sprawdzają się szczególnie dobrze jako dieta eliminacyjna oraz w żywieniu psów z alergią lub nietolerancją pokarmową. Będzie to również odpowiedni wybór dla psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz dla psów wybrednych.

Karma duoproteinowa (duobiałkowa) bazuje na dwóch źródłach białka – pochodzących od dwóch gatunków zwierząt. Karmy duoproteinowe są pełnowartościowymi dietami, odpowiednimi dla wszystkich grup psów. Szczególnie dobrze sprawdzają się w żywieniu psów z alergią lub nietolerancją pokarmową. Będzie to również odpowiedni wybór dla psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz dla psów wybrednych.

Linia „Bogata w”

Każdy członek rodziny ma swoje indywidualne upodobania smakowe. Szeroka oferta puszek Family First zaspokoi głód nawet największych psich i kocich krytyków kulinarnych. Bogaty skład z 91% udziałem mięsa, soczysta konsystencja i naturalne dodatki zadbają o prawidłowy i zdrowy rozwój czworonożnych towarzyszy. Kwasy omega 3&6 zawarte w puszkach Family First są źródłem energii oraz umożliwiają wchłanianie się witamin. Poza karmą dla psów dorosłych o pojemności 800g i 400g w ofercie znajdują się również puszki dla szczeniąt (400g), małych ras (200g) oraz kotów (200g).