top of page
baner-na-www-21.webp

NASZE LINIE PRODUKTOWE

W ofercie marki Family First znajdziecie Państwo wysokiej jakości karmę mokrą dla psów i kotów.

Różnorodność smaków oraz pojemności puszek sprawią, że każdy znajdzie idealny produkt dla swojego czworonożnego familianta.

 

Karmy dla psów Holidays

Produkty z linii Holidays zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających czworonożnych członkach rodziny. Asortyment karm dostosowany został do preferencji żywieniowych, rozmiaru oraz etapu zżycia psa. Wśród nich znajdują się karmy monoproteinowe i duoproteinowe, junior oraz małe rasy.

 

Wraz z rosnącą świadomością prawidłowego żywienia psów, karmy Holidays w swym składzie posiadają ponad 94% mięsa, podrobów i bulionu, są bezzbożowe, z naturalnymi dodatkami oraz bogate w kwasy omega 3&6. Puszki dostępne są w trzech gramaturach - 800g, 400g i 200g.

Karmy dla psów
Rich In

Każdy członek rodziny ma swoje indywidualne upodobania smakowe. Szeroka oferta puszek Family First zaspokoi głód nawet największych psich i kocich krytyków kulinarnych. Bogaty skład z 91% udziałem mięsa, podrobów i bulionu, soczysta konsystencja i naturalne dodatki zadbają o prawidłowy i zdrowy rozwój czworonożnych towarzyszy.

 

Kwasy omega 3&6 zawarte w puszkach Family First są źródłem energii oraz umożliwiają wchłanianie się witamin. Poza karmą dla psów dorosłych o pojemności 800g i 400g, w ofercie znajdują się również puszki dla szczeniąt 400g, a także dla małych ras 200g.

Karmy dla kotów

Również miłośnicy kotów znajdą dla swoich pupili pełnoporcjowy, zbilansowany posiłek, zapewniający odpowiednią ilość składników odżywczych.  

W ofercie znajdują się cztery pyszne dania: z indyka, z jagnięciny, z dorsza, a także z królika. Zawarty w puszkach olej z łososia stanowi doskonałe źródło energii. Wszystkie puszki z karmą morką dla kotów posiadają pojemność 200g. 

Image by Jamie Street
bottom of page