top of page
Pies obserwujący zachód słońca

POZNAJ NAS

Marka Family First została stworzona przez pasjonatów zoologii, dla których psy i koty to nie tylko zwyczajne zwierzęta domowe, lecz przede wszystkim ważni członkowie rodziny. To właśnie rodzina ma dla nas największe znaczenie, ponieważ stanowi bezpieczną przystań w życiu codziennym. Rodzina to my – ludzie i zwierzęta. Wierzymy, że produkty Family First przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym czworonożnym członkom naszych rodzin.

Wszystkie linie mokrych karm dla psów i kotów marki Family First zostały opracowane z należytą starannością przez ekspertów z dziedziny weterynarii i dietetyki. Sięgając po produkty Family First otrzymujecie Państwo nie tylko pełnoporcjowy i zbilansowany posiłek dla psa oraz kota, lecz zyskujecie poczucie pewności, że zadbaliście o swojego pupila w możliwie jak najlepszy sposób dostarczając mu odpowiednią ilość składników potrzebnych dla jego rozwoju.

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Nie jest nam obojętny los psów i kotów, dlatego współpracujemy z Fundacją Pets World, która od 2021 roku wspomaga zwierzęta będące w potrzebie, organizując zbiórki dla potrzebujących przytulisk i stowarzyszeń, wspierając lecznice oraz ośrodki weterynaryjne czy prowadząc działalność edukacyjną na swoim blogu. Nasze wspólne akcje możecie śledzić w mediach społecznościowych Fundacji Pets World i marki Family First.

Logo Fundacji Pets World
bottom of page